Puhas Loodus

Juba sajandeid on juuste ja naha eest hoolitsemisel kasutatud ravimtaimi niitudelt, metsast ja koduõuelt. Puhas Loodus sarja kandvateks komponentideks on hoolikalt valitud ravimtaimed (äraproovitult mõjuvad kõige paremini inimesele kodukandi ravimtaimed: kummel, nõges, astelpaju, humal, kadakas, kibuvits, saialill jt.) ning muud looduse poolt pakutavad tervistava toimega ained (mesi ja temaga seonduvad kasulikud ained). Seda sarja arendatakse LOODUSE enda juhtimisel.

Puhas Loodus kosmeetikasari sai alguse 1998. aastal juuksehooldusvahenditest.

Tänaseks on sarjas 41 erinevat toodet juuksehoolduseks, näohoolduseks  ja kehahoolduseks . 2004. aastal sai Puhas Loodus sari endale uue väljanägemise.

Aastatega on sarja lisandunud mitu uut toodet. Nii näiteks:
2005. mais lisandusid sarja Eesti ravimudal põhinevad maskid: Puhastav mask ja Niisutav toitemask ja mõni aasta hiljem juba 4 uut toodet kehahoolduseks: PL Kooriv kehakreem , PL tselluliidivastane kreem  , PL tselluliidivastane kehageel ning PL Intensiivhoolduskreem .

2008 aasta tõi Puhas Loodus sarjale juurde 4 uut toodet.
Neist kaks on uued kätekreemid: PL Niisutav ja Toitev kätekreem , mis sobib käte- ja küünenaha niisutamiseksja toitmiseks ning PL Taastav ja Kaitsev kätekreem, mis on ideaalne kreem käte igapäevaseks hooldamiseks.
Lisaks Puhas Loodus näovetele sai näohooldussari endale juurde kaks uut näopesugeeli: PL Puhastav näopesugeel  ja PL Tasakaalustav näopesugeel .

Puhas Loodus tootepere võib tinglikult jagada kaheks. Ehe Loodus: Need  tooted on veidi lihtsama retseptuuriga ning sisaldavad ühte keskset ravimtaime, mis annab tootele tema toime. Nad on äratuntavad musta värvi logo ning mõnevõrra soodsama hinnataseme järgi.

Vääristatud Loodus: Neid tooteid iseloomustab keerukam koostis mitme  ravimtaime kombineerimisel ning mõju tugevadmiseks on lisatud kaasaegseid looduslikku päritolu kosmeetilisi toimeaineid. Nendel toodetel on hall või valge logo ning mõneti kõrgem hind.